Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Mükelleflerin sorumluluğunda olan e-tebliğatların da maalesef bir şekilde sizin sorumluluğunuzda olduğunu biliyoruz. Mükellefleriniz ile sorun yaşamamanız ve ekstra iş yükünüzü ciddi ölçüde ortadan kaldırmak için E-Tebligat Web yazılımını geliştirdik. MUHASEBE TÜRK tecrübe ve güvencesi ile ortaya çıkan bu yazılım sayesinde sadece tek bir tuşa basarak var olan tüm mükelleflerin E-tebliğatlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için GİB şifresi yazmanıza hiç gerek yok. Yeni gelen tebliğatlardan anında haberdar olacaksınız. Yeni tebliğatları kolayca okuyabilir, cep telefonunuza ve bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Ayrıca isterseniz yeni gelen tebliğatları tek tuşla hiç mail adresi ve cep telefonu yazmadan tek tuşla mükellef seçerek (veya topluca tüm mükelleflere) E-Mail, SMS hatta WhatsApp ile tebliğatlarını gönderebilirsiniz.

Şifre girmek yok, bilgisayara bağlı kalmak yok, ekstra işlem yapmak yok, zaman kaybetmek yok. Nasıl mı oluyor? Öncelikle sizin adınıza %100 ÜCRETSİZ muhasebe web sitesi kuruyoruz. Web sitenizin paneline giriş yapıyorsunuz ve TOPLU E-TEBLİĞ SORGULA tuşuna basıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar :) Tüm mükelleflere gelen e-tebliğatlar saniyeler içerisinde GİB'den otomatik sorgulanıyor ve yeni gelen e-tebliğatlar anında listeleniyor. Aynı zamanda web sitenize kaydediliyor. Her şey bu kadar basit ve kolay.

7 gün 24 saat boyunca ve sınırsız sayıda sorgulama yapabilirsiniz.

Premium pakette mükellef sınırı yoktur. İster 100 ister 300 mükellefiniz olsun fark etmez. Pro pakette mükellef sınırı 75'dir. 50 TL fark ile premium paketi almanızı öneririz.

Mükellefin eposta adresini ve cep telefın numarasını bir defa yazdığınzda artık hiç işlem yapmadan sadece tek bir tuşla mükelleflere toplu olarak yeni e-tebliğleri mail olarak, SMS olarak ve WhatsApp ile gönderebilirsiniz. (Not: SMS ve WhatsApp ile gönderme özelliği Premium Pakette mevcuttur.

Cep telefonu, tablet, laptop, bilgisayar. Kısacası internetin olduğu her yerden tek tuşla tüm mükelleflerin sorgulamasını otomatik yapabilirsiniz.

ETürkiye'nin İlk Muhasebe Portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile .

Hem muhasebe web sitenizi hem E-Tebligat yazılımını hemen ertesi gün kullanmaya başlayabilirsiniz..

Üst menüden ÜCRETSİZ WEB SİTELERİ başlığına tıklayıp tüm tasarımları görebilirsiniz. İstediğiniz tasarım kurulacaktır Ayrıca istediğiniz zaman panelden farklı tasarımlara tek tıklama ile ÜCRETSİZ geçiş yapabilirsiniz.